Ось уже понад 30 років Андрій Данилко товаришує з Інною Білоконь, яка виконує в їхньому зірковому дуеті роль «мами» Вєрки Сердючки. Їх пов'язує не лише спільна творчість, а й ніжні стосунки, які вже переросли до розряду споріднених.

Вєрка Сердючка з мамою на гастролях
Вєрка Сердючка з мамою на гастролях

Так, 10 жовтня актрисі Інні Білоконь виповнилося 55 років. Одним із перших її привітав Андрій Данилко. У своєму мікроблозі шоумен оприлюднив фотографії Інни, яка позувала навпроти свого будинку з незвичайним букетом у руках, де разом із квітами можна помітити пляшки з пивом та різні закуски.

"Happy Birthday, рідна! Твої: Андрій Данилко & team VERKA SERDUCHKA!", написав Андрій.

У коментарях відразу з'явилися вітання від колег-артистів.

«З Днем Народження наша любов❤️»,- написала Леся Никитюк. «Многая літа!! Іннуся!!»,- добавил Юрий Горбунов. «Мама Інна ❤️»,- отметил Андрей Бедняков.

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Шанувальники, які також приєдналися до привітань, зазначили, що Інна дуже гарна жінка.

Нагадаємо, що Інна Білоконь та Андрій Денилко познайомилися у студентські роки і з того часу практично не розлучалися. Сьогодні цей дует вже неможливо уявити окремо. У якийсь час парочці навіть приписували роман, але це були лише чутки. Насправді Інна вже багато років одружена з полтавським підприємцем, з яким має дорослу дочку.

Данилко ніжно звернувся до красуні-подруги.
Данилко ніжно звернувся до красуні-подруги.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою