Фронтмен українського гурту "ВВ" вкотре відзначився скандальним висловом. Так, в ефірі ютуб-проекту "Говорить Суханов" Олег Скрипка зробив скандальну заяву.

Він висловився про те, що красиві жінки поводяться грубо і холодно, чим відштовхують добрих чоловіків, і залучають "биків" та аб'юзерів.

Олег Скрипка
Олег Скрипка

"Як правило, красиві жінки, вони дуже хамовито поводяться до чоловіків. Вони холодні, не посміхаються, не дивляться в очі, вони тобі не зроблять жесту жодного. Я як чоловік, який не зробить ніколи першого кроку, тому мене ці жінки завжди відштовхували це, дівчата, щоб ви знали: іноді ви відштовхуєте чоловіків, тому що ви холодно поводитеся.Ви можете бути дуже палкими всередині, але коли холодно поводитеся, ви кращих чоловіків відштовхуєте.А саме "биків" ви, як жертви, запалюєте. Тому, гарні дівчата, ви підтягуєте до себе це, агресивних чоловіків і тих мачо, і ви страждаєте від насильства саме через вашу таку холодну поведінку. Це дуже парадоксально, але це так", – заявив музикант.

Він додав, що самого його збуджують незалежні та самостійні жінки. А ті, хто намагаються "сісти чоловікові на шию", виявляють таким чином "незрілість та паразитизм".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою