Режисер та продюсер Алан Бадоєв презентував другий офіційний трейлер найочікуванішого документального проєкту “Довга Доба”. Кліпмейкер зізнався, що невдовзі відбудеться національна кінотеатральна прем’єра проєкту.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

"Саме у лютому для кожного з нас буде можливість нагадати собі про те, якими згуртованими ми вміємо бути. У кінотеатрах нашої країни ми будемо разом плакати, усміхатися, відчувати лють і водночас гордість за наших неймовірних людей, за спільний супротив ворогу, за нашу боротьбу, за свободу”, - розповів Алан Бадоєв.

До речі, покази кінопремʼєри будуть благодійними, виручені кошти від продажу квитків спрямують на допомогу тяжко пораненим військовим.

«Мрія нашої великої команди стала дійсністю. «Довга Доба» — це більш ніж кіно. Прем’єра стрічки також матиме благодійну мету — збір коштів на лікування наших воїнів. 100% вартості кожного квитка підуть на персоналізовану допомогу тяжко пораненим військовим. Кожен глядач, який придбає квиток на прем’єру стрічки, зробить свій внесок у спільну мету! Тож вже незабаром зустрінемось у кінотеатрах», - наголосив режисер та продюсер Алан Бадоєв.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою