Нещодавно стало відомо, що продюсер Ігор Кондратюк забирає частину зарплати свого колишнього підопічного співака Віталія Козловського, який уже кілька місяців несе службу в армії. Цей факт обурив громадськість. Щоб уникнути будь-яких спекуляцій на цій скандальній темі, мобілізований Козловський вирішив прояснити ситуацію та пояснити, як справи насправді.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

У своєму Instagram виконавець оприлюднив велику посаду, де написав, що щомісяця з його військової зарплати стягується певний відсоток коштів, у тому числі на погашення боргу продюсеру, а також до держбюджету на погашення штрафу. Віталій зазначив, що половина зарплати у нього залишається, проте, як тільки кошти потрапляють на банківську картку, вони відразу блокуються і повністю списуються виконавчою службою.

«Сьогодні військова частина віднімає з моєї надбавки (зарплати) відсоток на адміністративні виплати. І на користь Кондратюка, і на штраф до держбюджету. Декілька виробництв, тож після всіх вирахувань із зарплати мені доведеться платити приблизно половину. А ось цей баланс, як тільки потрапить на мою карту, одразу блокується і списується виконавчою службою майже повністю (у мене всі скрини цих списань). Усвідомлення цього передової сприймається зовсім інакше, ніж громадянці. Тому що велику кількість потреб ми з хлопцями закривали терміново самі, скидаючись. У когось рідні на війні, мене зрозуміють. Мав розвести руками і пояснювати ситуацію своїм, бо скидатися вже не було чим", - прокоментував Козловський.

Далі артист розповів, що звертався до Кондратюка із проханням призупинити списання боргу хоча б на час служби в армії, проте продюсер відмовив.

"До Кондратюка звернулися з листом з проханням призупинити стягнення на час проходження військової служби. Відповідь була такою, що перебування на службі не заважає продовжити стягнення. Ось і все", - написав артист.

«Я не збираюся скаржитися, спекулювати за статусом військового та говорити пафосні речі про те, що мені мають забути ці гроші. Співчуття мені не потрібні, тому що історія не про це. Якщо суд ухвалив, що я повинен їх сплатити - я платитиму", - заявив артист.

Игорь Кондратюк
Игорь Кондратюк

Зазначимо, Віталій Козловський та Ігор Кондратюк вже судяться 10 років. Після розриву контракту артист продовжував співати пісні, права на які мали його колишнього продюсера. Як зізнався Козловський, він уже погасив борг у розмірі 1 мільйона гривень, залишилося ще два.

«Коли я співпрацював, я підписував будь-які папери із підказкою: «Ваша справа співати. "Документи - це просто формальність, підпис, і по-людськи ми завжди згодні". Я був упевнений, що ми з ним порозуміємося і домовимося. Принаймні я не раз був ініціатором пропозиції зустрітися, обговорити та знайти рішення. Кондратюк категорично відмовився від зустрічей. Результат – позови проти мене за порушення авторських прав. Я вже заплатив 1 млн. грн. Потім полетіли нові позови. Тепер мені залишилося заплатити ще 2 мільйони», - написав Козловський.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою