Серію фото акторка опублікувала в своєму інстаграмі.

Ганна Іванівна Сумська була українською акторкою та заслуженою артисткою в радянському союзі. Померла у віці 88 років через три дні після початку повномасштабної війни в Україні.

Відомо, що Ганна Іванівна дуже хворіла та мала проблеми з серцем. Напередодні війни вона перенесла операцію.

24 лютого, коли почалася війна Ольга Сумська була на гастролях і опинилася під обстрілами. Останні три дні життя мами акторка не змогла провести з нею.

Поховали Ганну Іванівну також швидко, оскільки в Україні в той час були активні бойові дії.

Сім'я Ольги Сумської
Сім'я Ольги Сумської

«МАМА…Ганна Іванівна Сумська. Сьогодні 90 років з дня народження рідненької… Перед очима всі найщасливіші моменти життя… Вранці прокидаюсь і розповідаю тобі про плани на день, адже це наш ритуал… Ти там, далеко, у засвітах, але водночас поряд з нами завжди, я це знаю. Скільки щирості, сонячної енергії твоєму серці, яку ти дарувала всім навколо… Моя душа, мій всесвіт, моя кровинка… Дякую тобі, Боже, за таку МАМУ!»,- написала Ольга Сумська.

В коментарях шанувальники підтримали акторку.

“Красива родина !Мамочка залишила гарне коріння з чарівними квітками ,які проросли в життєву красу та талант”.

“Світла, вічна пам'ять Вашій Матусі. А Вас, пані Олю нехай Пресвята Богородиця візьме під свій покров, оберігає Вас і Вашу сім'ю від усіх бід!”

“Вічна пам'ять Вашої матусі. Яка була гарна жінка і яка у вас гарна сім'я”.

Ольга Сумська показала рідкісні фотографії її обох доньок з бабусею, одне із святкувань дня народження мами та ще декілька архівних згадок .


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою