Відома телеведуча Маша Єфросиніна висловилася щодо конфлікту між співаком Віталієм Козловським та його колишнім продюсером Ігорем Кондратюком. Авторка програми «Екзамен на відвертість» зізналася, що після 24 лютого багато колег із шоу-бізнесу зняли маски, показавши своє справжнє обличчя.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Так, на своїй сторінці в Instagram Євросиніна відреагувала на допис Козловського, в якому він повідомив, що екс-продюсер забирає його військову зарплату у якості компенсації штрафу за порушення авторського права.

"Я, як людина, яка з 1998 року живе і працює у сфері нашої культури й шоубізнесу, яка бачила появу абсолютно всіх фігур і діячів, які сьогодні або супер знамениті, або пропали… все одно, мабуть, ніколи не звикну до того, як велика війна показує істинні портрети всіх. І як іноді ці портрети радикально відрізняються від того, якими вони були у моєму сприйнятті 25 років тому", - написала Маша Єфросиніна.

Маша Єфросиніна прокоментувала давній конфлікт між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком
Маша Єфросиніна прокоментувала давній конфлікт між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком

Натомість Ігор Кондратюк на своїй сторінці у Facebook пояснив, чому забирає військову зарплату в екс-підопічного Віталія Козловського. Зокрема, продюсер сказав, що частина військової зарплати співака стягується згідно із законодавством України.

  1. "Тут один заслужений співак, орденоносець, на ім'я Віталій Козловський (далі – ВК) розносить "новину" про те, що я під час війни забираю "левову частку" його, військовослужбовця, зарплати. Він, як завжди – обманює. Хоча про такого завзятого рецидивіста-обманщика доцільніше вжити слово "бреше". Отже, з моменту постановки ВК на облік в одну з частин Нацгвардії на мою користь згідно з виконавчим провадженням стягується 1/5 частина його зарплати. Стягнення робиться відповідно до закону. Їх же потрібно виконувати, чи не так? У серпні я отримав 4608,26 гривень, у вересні – 4586,70 гривень. Повторюю, це – 20% від нинішньої зарплати ВК", - написав Кондратюк на своїй сторінці в Facebook.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою