Все своє життя Сивохо був публічною особистістю однак мало говорив та афішував своє особисте життя. Тривалий час ніхто не бачив і нічого не чув про його дружину та сина.

Тож давайте розбиратися, хто вони та чим живуть і чому ніяк публічно не говорять про смерть своєї рідної людини.

Отже, дружину Сергія Сивохи звати Тетяна. Відомо, що раніше вона мала кар’єру телеведучою, де і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Тривалий час пара була не публічною і ніяк не афішувала своїх стосунків. Ходять чутки, що пара мала службовий роман. Тривав він близько п’яти років. Після Тетяна та Сергій офіційно стали чоловіком та дружиною.

Родина Сергія Сивохо
Родина Сергія Сивохо

У 2000 році Тетяна народила Сергію сина, якого назвали Саввою. Нині хлопцю 23 роки. Зовні він дуже схожий на батька. Має також високий зріст і ідентичні риси обличчя.

Раніше було відомо, що хлопець полюбляє комп’ютерні ігри та планує створити онлайн бізнес. Однак, чим займається Савва сьогодні нікому не відомо. Попри повноліття хлопець не веде соціальне життя та ніяк не афішує його подробиць.

Сама ж Тетяна також останні роки була домогосподаркою, допомагала Сергію в його політичних справах.

Судячи з усього родина Сивохо наразі проживає за кордоном, однак офіційних даних про це ніде немає. Варто відзначити, що Тетяна також перестала вести соціальні мережі ще на початку літа. Вочевидь хвороба чоловіка вибила з колії усю родину.

Родина Сергія Сивохо
Родина Сергія Сивохо

Наразі ні Тетяна, ні Савва ніяк не коментували смерть Сергія.

Варто зауважити, існують чутки, що Сергій Сивохо має ще і доньку Марію. Однак офіційних даних про це ніде немає.

Відзначимо і те, що про вік Тетяни нічого не відомо. однак судячи зі спільних світлин з Сергієм жінка молодша за нього на років 10.

Помер Сивохо 17 жовтня в Німеччині, там він проходив лікування. Вочевидь родина артиста теж знаходиться там. Де відбуватиметься поховання Сивохо поки не відомо.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою