Ось уже кілька сезонів Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський інтригують глядачів «МастерШеф» своїми ніжними стосунками один до одного, після чого в Мережі стали з'являтися чутки про їхній роман.

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський
Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Самі судді нічого не коментували, проте днями Мартиновська в інтерв'ю Аліні Доротюк вперше торкнулася цієї теми і остаточно розвіяла чутки про романтичні стосунки з колегою.

Мартинівська розвіяла чутки про роман із Ярославським
Мартинівська розвіяла чутки про роман із Ярославським

«Ми з ним підписали договір, що секс ніяк не має вплинути на нашу дружбу. Тому що зараз дуже складно знайти друга та утримати його. Тому ми цінуємо нашу дружбу», – сказала Ольга.

Мало того, кулінарка зізналася, що місяць тому у її житті з'явився чоловік, із яким вона намагається вибудувати стосунки. І хоча особистість свого коханого вона не розкрила, але наголосила, що зараз дуже щаслива.

Ольга Мартинівська закохалася
Ольга Мартинівська закохалася

«Зараз я закохалася. Це стосунки, в яких мене дуже люблять. Я губу не розкочую, бо я прагматична дівчина – у мене є сім'я, дитина, графік, робота. Ці стосунки не вписувалися в мої плани, але я вперше відчула, наскільки класно, коли тебе дуже люблять і ти любиш», - зізналася Мартиновська.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою