Днями Мережа обурила розмах весілля у Львові, яке відзначали колишні прокурор та співробітниця ДБР. На заході виступали відомі артисти, зокрема Дзідзьо та Оля Полякова. На весіллі були присутні сотні гостей, а святковий торт коштував щонайменше 100 тисяч гривень.

На Полякову через це обрушився шквал критики, на який вона вирішила відповісти.

Так, зірка повідомила, що не знала, для кого саме виступала, адже їй не надають всю інформацію про замовників, а лише імена.

"Невже хтось із вас серйозно думає, що я цікавлюся походженням доходів замовників своїх виступів? Невже хтось думає, що я взагалі знаю, хто вони? Що я цікавлюсь їхніми посадами, професіями? Невже ви думаєте, що мені взагалі надають таку інформацію, окрім листа, на якому написано імена? Мені цікаво зробити свою роботу, а моя робота – точно не аудит і не розслідування, звідки у них гроші. На це є спеціальні органи, які мають це перевіряти", - сказала зірка.

Полякова додала, що не зобов'язана займатися аудитом, і нехай її сприймають як Робін Гуда, який бере гроші у поганих, і віддає добрим (мається на увазі благодійність та підтримка ЗСУ).

"Так, ми зробили висновки і будемо так само уважнішими до своїх виступів в Україні, як і до виступів за кордоном. Я точно не займатимуся аудитом, це не моя справа. Я не можу стояти на вході на мій концерт із вимогою заповнити декларацію. Нехай цим займаються спеціально навчені люди, які отримують зарплати з податків. Якщо раптом вам здаватиметься, що хтось поганий заплатив мені за мою роботу, то ставтеся до цього, ніби Робін Гудом – беру в поганих, віддаю хорошим", — додала Полякова.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою