Нещодавно Настя Каменських записала дует зі співачкою SWOIIA, яка виступала під псевдонімом Ассоль. Шанувальники помітили, що дівчина відмінно виглядає. У неї сталевий прес, стрункі ніжки та осина талія. Співачка SWOIIA запевняє – її головною мотивацією і натхненням є сьогодення.

Колишня Асоль  розповіла, як підтримує себе в чудовій фізичній формі
Колишня Асоль розповіла, як підтримує себе в чудовій фізичній формі

У своїх соцмережах SWOIIA мотивує і заряджає підписників цікавими дописами і час від часу демонструє ідеальну фізичну форму. За словами артистки – є одна річ, яка допомагає їй тримати баланс і не піддаватися стресу.

“Це спорт. Він допомагає мені не лише фізично, а і психологічно. Наприклад, під час бігу падає рівень кортизолу та адреналіну, і стає спокійніше. Тому спорт – це невідʼємна частина мого життя, я займаюся кожного дня і раджу це робити всім! Це і про ментальне, і про фізичне здоровʼя. Для себе я обрала функціональні тренування, кардіо – біг на доріжці чи вулицями, а ще стретчинг”, – розповідає співачка.

Колишня Асоль  розповіла, як підтримує себе в чудовій фізичній формі
Колишня Асоль розповіла, як підтримує себе в чудовій фізичній формі

SWOIIA розробила для себе ідеальну схему тренувань: 3 рази на тиждень функціональні тренування, 2 рази – стретчинг і 1 раз – кардіо-тренування. А ось щодо харчування, співачка зізнається – жодних дієт вона не дотримується, хоча має один секрет:

“Я не люблю солодке, не люблю вироби з борошна – мені пощастило. Якщо мені чогось хочеться – дозволяю собі все, але насправді, я не сильний “їдок”. А ще раджу пити багато води. Чесно кажучи, тривалий час я пила недостатньо, аж поки лікар мені не сказала, що це необхідно для організму, тим паче з моїм високим зростом. І ось зараз все змінилося. Маю класний лайфхак – беріть із собою пляшку води всюди, бо коли вона є біля вас, ви будете її пити – це як рефлекс”, – поділилася SWOIIA на знімальному майданчику каналу “Дім”.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою