Фронтмен українського гурту "Корупція" Міша Крупін не зміг нормально відіграти концерт в Одесі, оскільки перебував у стані алкогольного сп'яніння.

На відеоролику, який з'явився у Мережі, артист ледве тримається на ногах та використовує ненормативну лексику.

"У мене просто одне питання: ви що тут усі, чи ох** чи? Ви готові до туси? Друзі, не звертайте уваги, тому що я приїхав сьогодні до Одеси, мене так набухали оху** але просто", – сказав випив Крупіна.

Проте невдовзі на його сторінці у соціальній мережі з'явився відеоролик, на якому він вибачається перед одеситами, які були присутні на концерті та спостерігали його п'яні витівки. Більше того, співак повідомив, що після цього інциденту він на якийсь час припинить свою музичну кар'єру.

"Я просто хотів вибачитися перед одеситами, слухачами, які прийшли в ресторан, і в ресторану, який дозволив мені зробити благодійний концерт. Але я вийшов у такому стані, в якому не можна виходити професійному музикантові. Мені дуже соромно. Швидше за все. я на якийсь час свою кар'єру музичну припинятиму. Ще раз вибачте, будь ласка. Ви ніколи мене не побачите на сцені в такому стані", — прокоментував артист.

У коментарях багато фанів стали на бік кумира, підтримали його і пробачили.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою