Після гучного скандау з весіллям прокурора Ільницького, на якому виступали популярні зірки, зокрема Оля Полякова, Дзідзьо та Олександр Пономарьов, як розгорівся новий. Цього разу з одним із фігурантів справи про "п'яні вечірки" у Києві, весілля якому провів відомий актор та комік Юрій Ткач. Про це повідомий незалежний журналіст Андрій Лохматов.

Так, Олег Захаров – один із фігурантів "п'яних вечірок", який разом із другом під заставу вийшли на волю на період слідства. Мажор-ґвалтівник відгуляв пишне весілля у 5-зірковому Edem Resort Medical & SPA біля Львова, який є одним з найдорожчих комплексів України.

На вечірці підлітки співали російський реп, розкидаючи по сцені стодоларові купюри, ігноруючи складну ситуацію в Україні. Градус веселощів мажорам допомагав утримувати знаменитий гуморист Юрій Ткач, який був ведучим весілля.

"Ведучим на цьому святі життя був відомий телеактор і комік Юрій Ткач, який щиро обіймався з п'яним підозрюваним у сексуальному насиллі, чим як би підтвердив йому - все ок, чувак, продовжуй в тому ж дусі, і в котрий раз продемонстрував нам, що гроші важливіші за репутацію, і що деяким людям неважливо, кого розважати - прокурорів-корупціонерів чи мажорів-гвалтівників", - написав журналіст.

Нагадаємо, що Олег Захаров — третій учасник справи про "п'яні вечірки", на яких знущалися з дівчат у прямому ефірі у соціальних мережах. У березні цього року хлопцю повідомили про підозру у вчиненні насильницьких дій сексуального характеру без добровільної згоди.

За версією слідства, блогер вмовив неповнолітню дівчину взяти участь у стрімі.

"Дочекавшись, коли дівчина перебуватиме у стані алкогольного сп'яніння, він здійснив насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітньої без її згоди", - йшлося у повідомленні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою