Співак ALEKSEEV продовжує допомагати ЗСУ та підтримувати українців благодійними виступами і участю у різних заходах, а ще пише нові пісні та працює над перевиданням своїх російськомовних хітів українською. За словами артиста – війна змінила кожного українця, і він не виключення.

ALEXSEEV відверто розповів,  який найбільший страх відчуває сьогодні
ALEXSEEV відверто розповів, який найбільший страх відчуває сьогодні

“Війна змінює кожну особистість. Насамперед, мені здається, вона робить тебе набагато дорослішим, і душа твоя стає старішою на багато поколінь, адже, коли ти переживаєш момент страху від того, що тебе щось може вбити – це не порівняти ні з чим. Коли ми усвідомлюємо це, всі інші моменти сприймаються зовсім інакше. Це відчуття залишає слід на всьому, що ми робимо далі: і на творчості, і на ставленні до соціальних чи побутових моментів. Це як блискавка, яка бʼє, але не вбиває людину – її полюс змінюється з плюса на мінус”, – коментує ALEKSEEV на телеканалі «Дім».

Співак зауважує – війна принесла українцям чимало горя, але і чимало хорошого, зокрема те, що ми обʼєдналися і почали ставитися до нашої країни і одне до одного інакше.

“Це все настільки трагічно, настільки і добре. Ми маємо вбачати в тому, що з нами відбувається і якісь позитивні речі. Тому що до повномасштабного вторгнення близько 30% людей не розуміли, яким є наш ворог, що таке справжня трагедія, що таке зло. Тепер ми це усвідомлюємо і знаємо, як з цим боротися. А також розуміємо, що робити, щоб життя наших дітей і майбутніх поколінь було більш щасливішим, ніж у нас. Хоча і, звісно, щодня ми мусимо памʼятати про тих людей, які не зможуть розділити з нами мить майбутньої перемоги”, – зауважив артист.

ALEXSEEV відверто розповів,  який найбільший страх відчуває сьогодні
ALEXSEEV відверто розповів, який найбільший страх відчуває сьогодні

Крім того, ALEKSEEV зізнався, чи відчуває сьогодні страх за своє життя і що лякає його найбільше: “Боюся за своїх рідних. Тому що я несу за них відповідальність. І розумію, що не завжди можу все контролювати… страшно навіть не за себе, а за тих, хто поруч. Тому я закликаю всіх не нехтувати повітряною тривогою! Наприклад, я живу в багатоквартирному будинку, і щоразу, спускаючись у підвал, бачу, що всього 3 відсотки людей йдуть туди окрім мене. Я розумію людей, у кожного свій режим, комусь треба на роботу чи ще щось. Але зараз є багато каналів, які доносять інформацію, і ми можемо за 10 хвилин знати, що і де буде. Тому, наголошую, треба бути пильними і не нехтувати правилами безпеки, а ще турбуватися про тих, хто поруч із вами”.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою