JULIK (Назарій Гук) донедавна був учасником гурту “DZIDZIO”, тепер продовжує сольну кар'єру співака, композитора, саундпродюсера. Наприкінці жовтня шоумен презентував драматично-ліричний трек із Happy and-ом, який вже знайшов відголос у жіночих серцях.

JULIK
JULIK

«Коли я вперше почув цей трек, з перших секунд мурахи. Всі, хто чув її до прем’єри також в один голос сказали - «твоє»! От власне я й зрозумів, що цей осінній трек набагато глибший, аніж просто історія про виключення світла. Тут справа у тому, що коли за тобою правда - вона матиме успіх у всьому. Думаю, ви зрозуміли про що мова. Незважаючи на усі «каміння», ми будемо сильними і завжди вистоїмо перед усім», - коментує Юлік

JULIK
JULIK

Сингл підкріплений потужною відеороботою, яку артист зумів зняти у співпраці з талановитим кліпмейкером - Лесем Панчишином.

«Під зорями» - лірично-драматична пісня, яка оспівує внутрішній стан кожного українця, його долю та умови життя будучи у війні. Не достатьно лише жити у війні, важливо усвідомлювати, що правда завжди на стороні світла, власне трек «Під зорями» покликаний розказати синопсис життя людини, яка не здається, якби важко не було, і про те що гра «Чорне та біле» завжди має одного переможця. Добро завжди попереду.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою