Ефектна та амбітна Олександра Шульгіна стала переможницею першого сезону романтичного шоу «Холостяк». Разом із скромною Яною Соломкою вона боролася за серце американського танцюриста родом з Одеси Макса Чмерковського. Наразі обидві дівчата проживають у США.

Шульгіна, фото, відео, холостяк, зараз, 2021, Чмерковський, Київ
Зірка "Холостяка" Олександра Шульгіна знайшла свого принца

І якщо Соломко, яка до цього жила в Росії і мовчала про війну в рідній країні, перебралася туди нещодавно, то Олександра живе в штатах вже кілька років, де встигла побудувати успішну кар'єру лайфкоуча та тренера, а також вийти заміж за загадкового чоловіка, якого називає "мій супермен". У червні 2022 року у пари народилася дочка. А днями Шульгіна вдруге стала мамою.

Переможниця першого «Холостяка» згадала про свою «конкурентку» Яну Соломко: де вона? з ким вона?

Радісною новиною знаменитість поділилася у своєму Instagram. Блогерка зізналася, що дочка має народитися 10 жовтня, проте вона з'явилася на світ саме 9. На пологах був присутній і її таємничий супермен. Він підтримував дружину і навіть перерізав пуповину.

Переможниця "Холостяка" вдруге стала мамою
Переможниця "Холостяка" вдруге стала мамою

Олександра вже показала перше фото новонародженої дівчинки. На знімку щаслива мама тримає на руках крихітне немовля.

Переможниця "Холостяка" вдруге стала мамою
Переможниця "Холостяка" вдруге стала мамою

«Ласкаво просимо у цей світ, наша зірочка! Ми планували з лікарем тебе народити 10:10, але ти народилася сама 9! 4200 кг на 38 тижні та шість днів. Богатирка! Рости здорова і щаслива! Вдома на тебе чекає сестричка, два брати і всі тебе дуже люблять. І моя сім'я в Instagram тебе теж любитиме. Ти – взагалі втілення кохання. Саме її я відчувала з тобою усі ці дев'ять місяців», – написала Олександра.

Нагадаємо, українська ведуча Лілія Ребрик також готується знову стати мамою. Знаменитість вагітна третьою дитиною.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою