Вже тривалий час в мережі ширяться чутки, що парочка нардеп та акторка розлучилися, однак не афішують цього в соціумі.

Самі ж Ганна та Олександр не як не коментували цю ситуацію.

Однак, в ексклюзивному коментарі ТСН, Ганна Саліванчук все ж вперше заговорила про розлучення.

За її словами, вона не розуміє звідки зʼявилася інформація про розлучення чи проблеми в сімʼї. Насправді в родині Боженка і Саліванчук все добре.

Вона також наголосила, що дійсно в давніх інтервʼю говорила про складний період в особистому житті, однак, вочевидь, він минув.

Варто відзначити, що Ганна Саліванчук у шлюбі з Олександром Боженком мають двох дітей - 8-річного Гліба та 3-річного Микиту.

Ганна Саліванчук з родиною
Ганна Саліванчук з родиною

Саліванчук активно веде свої соціальні мережі однак в них не показує своє особисте життя з чоловіком. На відео Ганна часто зʼявляється у відвертих образах, демонструючи свої кулінарні навички, або ж струнку фігуру.

Днями акторка опублікувала відверті фото без бюстгальтера під якими заговорила з шанувальниками про проблеми з якими в останній час стикаються знайомі та взагалі людство. Та дала декілька порад як все ж не концентруватися на проблемах і продовжувати жити життя.

Що насправді відбувається в родині Саліванчук та Боженка поки невідомо, однак, що пара не хоче публічності це факт.

Варто також зауважити, що у травні на день сімʼї Саліванчук вітала своїх шанувальників під постом з фотографіями спільними з чоловіком.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою