Мабуть, мало хто пам'ятає, як у 17-річному віці Кароліна Куєк приїхала підкорювати Москву на конкурс «Ранкова зірка». Тоді майбутній зірці поставили умову — вигадати собі псевдонім, бо її ім'я вже зайняте. Артистка прочитала «Кароліна» навпаки та вийшло «Ані Лорак». Зараз від кучерявої співачки майже нічого не залишилося, якщо не брати до уваги потужний вокал. Її зовнішність дещо змінилася, і справа не лише у віці.

Ані Лорак
Ані Лорак

На своїй сторінці в Іnstagram Лорак виклала фото зі зйомок російського шоу "Ти супер", де беруть участь малолітні вокалісти, які опинилися в дитбудинках та школах-інтернатах, а також діти з прийомних та опікунських сімей.

Перед об'єктивом камери Ані позувала у блузі червоного кольору з об'ємними рукавами та спідниці довжини міді. Укладка, яскравий макіяж та квітка у волоссі вдало доповнили її образ.

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак
Ані Лорак

Ані Лорак
Ані Лорак

Проте артистка нарвалася на критику з боку користувачів.

На думку користувачів, 45-річна артистка, яка раніше мала миловидну зовнішність, зараз стала "інстаграмною дівою з маскаи". Вони пишуть, що Лорак вдається до косметологічних процедур, які не завжди мають позитивний ефект.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою