Усі, хто стежить за життям популярної української співачки Катерини Бужинської, знають, що вона має трьох дітей – старшу доньку Олену зірка народила від пластичного хірурга Володимира Ростунова у 2007 році, з яким прожила у цивільному шлюбі чотири роки.

Катерина Бужинська зі старшою дочкою Оленою

А ось двійнята Катя та Дмитро народилися у 2016 році, через два роки після того, як артистка вийшла заміж за болгарського бізнесмена Дімітара Стойчева.

У мікроблозі Бужинської можна знайти багато знімків із 7-річними двійнятами, а ось 16-річна дочка з'являється в мережах у мами дуже рідко, проте нещодавно Катерина зробила виняток і вперше за кілька місяців оприлюднила фото з Оленою.

Катерина Бужинська з дочкою Оленою
Катерина Бужинська з дочкою Оленою

Зазначимо, що старша дочка артистки живе окремо від мами та її нової родини. Наразі дівчина проживає в Німеччині, де продовжує навчатися та пише дитячі книги. Іноді співачка відвідує її. Про це Катерина Бужинська розповіла у нещодавньому інтерв'ю kp.ua.

Старша дочка Катерини Бужинської
Старша дочка Катерини Бужинської

«Олена, їй 16, зараз у Гамбурзі. Вона там навчається, в оригіналі читає англійською, німецькою, пише дитячі книги, дуже мріє стати письменницею. Це було її бажання вчитися у Гамбурзі. Вона не хотіла до Болгарії. Але я часто до неї приїжджаю. Там є мої друзі, українці, вони її доглядають», - розповіла Бужинська.

Ймовірно, селфі було зроблено під час їхньої нещодавньої зустрічі.

Нагадаємо, що нещодавно Катерина Бужинська показала рідкісне фото із мамою: тепер зрозуміло, звідки гарні перуки.

Бужинська показала ніжне фото з мамою

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою