Останнім часом Потап і Настя Каменських дуже рідко публікували спільні знімки, через що в Мережі постійно говорили про їхнє розставання, проте сьогодні, 16 жовтня, в Instagram реп-виконавця з'явилося загадкове фото, де він і Настя позують серед дрімучого лісу.

Потап, Каменских
Потап і Каменських

У кадрі Потап з'явився у яскравій червоній шапці, білому худорляві, штанях з принтом та кедах. Настя була в чорних лосинах, спортивній кофті та безрукавці від бренду MWM. Волосся було зібрано у недбалий пучок, макіяж на обличчі повністю був відсутній.

"Сяйво", - залишив короткий коментар Потап.

У Мережі відразу відреагували. Багато хто був раді побачити пару разом: “Приїхав?”, “Які милі”, “Класні. Дуже милі», «Класно виглядаєте», «Яке щастя, що ви разом», «Суперкласні. Будьте завжди здорові та щасливі», - писали у коментарі.

Нагадаємо, що нещодавно травести-діва Монро злила у Мережу відео з Настею Каменських з премії "МУЗВАР" - як виглядає співачка насправді - без фільтрів та фотошопу.

Зазначимо, що за час творчої кар'єри Каменських часто одужувала, але швидко наводила себе у форму. Секрет ідеальної фігури простий – правильне харчування та регулярні тренування у спортзалі. Каменських, Єфросиніна, Зарицька і не лише: зірки, які схудли на 20 кг (ФОТО).

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою