Минулого тижня 13 жовтня на YouTube-каналі інтернет-видання "ГОРДОН" вийшло інтерв'ю українського актора, режисера та сценариста Віктора Андрієнка. У розмові з колегою Віктором Полторацьким перед виставою «Потяг «Одеса-мама», знаменитість згадав про Руслану Писанку, з якою грав на сцені у цій же п'єсі два роки тому. Саме тоді акторка зламала ногу. У коментарі актор підкреслив, що дуже хвилюється, адже вперше гратиме спектакль у Києві без неї.

колега Руслани Писанки Віктор Андрієнко згадав, як виносив її зі сцени
колега Руслани Писанки Віктор Андрієнко згадав, як виносив її зі сцени

«Два роки тому ми грали із Русланою на цій сцені. У цій виставі Руслана вийшла на сцену востаннє. Ми грали якраз перед війною. І Руся зламала ногу. Ми таку виставу зіграли! У нас багато було цікавих вистав, але такого не було. Начебто знали, що граємо востаннє», - згадав Андрієнко.

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Тоді вони разом із чоловіком актриси Ігорем Ісаковим виносили її зі сцени.

«Усі її тягли, а ми з її чоловіком Ігорьком були біля голови, за голову її тримали та спілкувалися. Це був останній раз, коли я бачив її живою», – розповів актор та режисер.

Нагадаємо, що під час вистави на заключному танці Руслана Писанка оступилася і зламала ногу. Кілька місяців актриса була на лікуванні, а після початку війни вона разом із чоловіком відлетіла до Німеччини. Про смерть актриси стало відомо 19 липня 2022 року. Як з'ясувалося пізніше, Руслан Писанка мала агресивну форму раку, але актриса приховувала свій діагноз. 21 липня актрису кремували в Німеччині, після чого привезли до України, де й поховали на Байковому цвинтарі у Києві.

У Києві прощаються з Русланою Писанкою: хто з українських зірок прийшли проводити актрису в останню путь (фото)

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою