В українському шоу-бізнесі спалахнув новий скандал. Кілька знаменитостей, серед яких були ведучий Григорій Решетник, артисти Оля Полякова, Олександр Пономарьов, DZIDZIO та гурт "Дзвони сонця" засвітилися на скандальному «елітному» весіллі експрокурора Ростислава Ільницького та колишньої працівниці ДБР Роксолани Москви, яка проходила в початку Resort у Львові.

Григорій Решетник нарвався на гнів українців через «елітне» весілля екс-прокурора
Григорій Решетник нарвався на гнів українців через «елітне» весілля екс-прокурора

Українці були обурені не лише невиправданою розкішшю заходу (нагадаємо, що першого дня весілля відвідало близько 300 гостей, на другий день – ще близько 500 осіб), а й бажанням зірок розважати еліту за чималі гроші, тоді як у країні триває повномасштабна війна .

Ведучий Григорій Решетник уперше прокоментував свою участь у скандальному заході та зізнався, що він професіонал і дуже любить свою роботу. На своїй сторінці в Instagram він написав:

«Люблю свою роботу, колеги та шанувальники вважають мене професіоналом, сім'я люблять мене, друзі захоплюються мною, працюю та заробляю чесно, плачу податки, допомагаю людям, захисникам та захисникам, весь час живу в Україні... Я поважаю себе, свої досягнення. Відповідальний за свою популярність. І все одно дуже ціную та поважаю вас – справжні 🙏😉 Будьте унікальні, станьте особистостями!»,- написав Гриша.

Проте, українці були неупереджені і, здається, ще більше розлютилися: «Професіонал – не синонім людяності, на жаль», «Як же так… не хочеться писати нічого поганого, просто розчарування у вас… повне та безповоротне…», «Григорію, ви ж забули про ще один дуже важливий факт! Продаюся за гроші, запобігаю, забуваючи про все, що навколо відбувається! А деякі матері ховали тим часом своїх синів! Ганьба!», «Як там весілля прокурора? Гроші пахнуть чи ні», «Вам із собою тортика за 100 тисяч хоч загорнули? Не подавилися?», «Аморально брати участь у такій події під час війни», «Ви ж розумієте, що йдеться про подвійну мораль. Коли ви обурюєтеся корупцією на крові, а самі ведете весілля у цих корупціонерів... Це виправдання, що ви з цих "зароблених грошей" через податки повернете гроші державі»,- писали в коментарях.

А що ти скажеш із цього приводу?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою