Відома українська співачка Оля Полякова довго приховувала свій справжній вік. Про те, чому знаменитість ухвалила таке рішення – вона розповіла в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Виявилось, що слава прийшла до зірки у 30 років, а до цього її всі івважали співачкою-початківцев. Поляковій здавалося, що соромно так довго бути в новачках.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Я довго приховувала свій вік. Тільки в “Дорослих дівчатках” я сказала, що на 5 років брехала. Я довго робила свою кар'єру і багато років була у статусі початкової співачки, і коли я зробила проєкт “Супербілявка” мені було 30 років, і я була співачка початківець з бантиком на голові. І мені здавалося, що соромно бути починаючою співачкою так довго. А коли я вже не переймалася цим, мені було незручно зізнаватися. Але коли прийшла війна, сенс втратили всі дурниці, наліпки, маски. Я зрозуміла, що вік, це найменша річ, яка повинна мене турбувати. Сьогодні я відкрита і йду за своїми бажаннями", - розповіла артистка.

Також багатьох цікавить, чи робила зірка пластичні операцію, адже вона має неперевершений вигляд. Полякова зізналася, що її секрет не у майстерному хірургу, а у ретельному косметологічному догляді.

"Я багато чого роблю, але це не хірургічні втручання. Це ретельний косметологічний догляд. Мої параметри не мінялися 30 років. Я в одній вазі, підтримую фізичну форму, собою займаюся", - відповіла вона.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою