Інтригуюче фото з написом співак опублікував в своєму інстаграмі.

“Більше не в Нацгвардії! Черговий етап розпочато. Подробиці згодом”,- написав Козловський.

Відзначимо, що Віталій Козловський отримав повістку влітку 2023 року. Не вагаючись він пройшов медогляд та відправився на навчання у складі Національної гвардії.

Весь цей час Козловський показував шанувальникам, як проходять навчання, як вони живуть та чим харчуються з побратимами, та як володіє зброєю.

Проходив службу співак у складі бригади “Рубіж”, яка входить до складу наступальної бригади Національної гвардії.

Вже у липні Козловський склав присягу, а через декілька тижнів його побратими посвятили в артилеристи.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

За цей час Козловський не тільки служив на фронті, а ще й активно фігурував у новинах. Причиною цього став давній конфлікт з колишнім продюсером співака Ігорем Кондратюком.

Так, справа набула резонансу через те, мовляв, що Кондратюк забирає військову зарплату у Козловського. Хоч робить він звісно це законно. Точніше це робить навіть не продюсер, а виконавча служба, яка стягує кошти з Козловського згідно з судовим рішенням.

Відомо, що Віталій Козловський програв усі суди Ігорю Кондратюку, в яких продюсер звинувачува співака у незаконному використанні пісень, авторство яких належало саме Кондратюку.

За кожен проведений концерт Козловський зобов’язаний виплатити 20% за виконання однієї пісні від суми гонорару.

Як стверджує сам Козловський, на початку своєї кар’єри він був занадто довірливим, тому підписував усі папери, які давав йому Кондратюк. Як з’ясувалося згодом авторство усіх пісень залишилося Кондратюку. Цього співак спочатку не знав, тому виконував усі пісні з репертуару.

Нині Козловський не відмовляється від боргу, навпаки запевняє, що все поверне Кондратюку. Однак в свою чергу Кондратюк продовжує називати Козловського рецидивистом.

Чим закінчиться конфлікт поки невідомо, однак зміни в кар'єрі співака все ж почалися.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою