17 жовтня Мережу приголомшила новина про смерть одного з відомих учасників КВК, телеведучого продюсера та останніми роками політика Сергій Сивохо. Як повідомлялося, він помер у Німеччині після тяжкої та тривалої хвороби. Вже пізніше стало відомо, що гуморист, за однією з версій, боровся із хронічним захворюванням легень.

Помер Сергій Сивохо
Помер Сергій Сивохо

Редакція «Обозревателя» звернулася до його близьких друзів та колег, аби ті згадали, яким же насправді був Сергій Сивохо. Одним із респондентів був відомий хореограф Андріс Капіньш, який розповів, що спілкувався із шоуменом за тиждень до його смерті.

Андріс Капіньш та Сергій Сивохо
Андріс Капіньш та Сергій Сивохо

«Ми товаришували з початку 2000 років, уже понад 20 років. Він був позитивний. Завжди ставився з гумором до проблем, зокрема до своїх. Коли не спитаєш: "Як ти?", чуєш: "Супер! Все чудово". Після повномасштабного вторгнення дізнався, що Сергій разом із друзями возили фурами в Україну із-за кордону гуманітарну допомогу. Так сталося, що я про це дізнався не від нього, а від спільних друзів-волонтерів, які співпрацювали з Сергієм», - згадує Андріс.

Тоді він звернувся до Сивохо за допомогою і той обіцяв допомогти, тільки трохи пізніше.

Друг Сергія Сивохо розповів про його останні дні життя
Друг Сергія Сивохо розповів про його останні дні життя

«Знав, що він хворів, але ніколи не питав, чим. Все було видно. Якщо раніше – такий огрядний, але за хорошого здоров'я, то через деякий час стало зрозуміло, що щось не так, бо сильно схуд. Пересувався за допомогою милиць. Важко було дивитися. Але ніхто не думав, що він піде так скоро», - розповів близький друг Сівохо.

Хто вони дружина та син Сергія Сивохо, яких він багато років приховував від суспільства – що стало відомо після смерті коміка

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою