Переможець "Битви екстрасенсів" та мольфар Макс Гордєєв часто ділиться з прихильниками знаннями, які допоможуть захиститися від негативного магічного впливу.

Так, він озвучив потужну молитву про захист до Архангела Михаїла від нападів чорної магії.

Звучить вона так:

мольфар Макс Гордєєв
мольфар Макс Гордєєв

Архангеле Михаїле,

Могутній захисник від сил темряви, смиренно прошу твого захисту і сили перед обличчям злих намірів. Я приходжу перед тобою, визнаючи існування негативних енергій і силу чорної магії, і прошу твого заступництва.

Як воїн світла, ти стоїш щитом проти всього, що прагне зашкодити невинним і вірним. Благаю твоєї допомоги, щоб захистити мене від впливу чорної магії та негативних енергій, які можуть бути спрямовані на мій шлях.

Мечем правди, Архангеле Михаїле, розрубай павутиння темряви і обману, що огорнули мене. Прожени заклинання, прокляття і злі наміри, що загрожують моєму добробуту.

Огорни мене своїм променистим світлом і небесною бронею, створивши непроникний щит, що відштовхує весь негатив і темні впливи. Нехай твоя присутність слугує потужним бар'єром проти будь-якої шкоди, видимої чи прихованої.

Дай мені мужність протистояти і перемагати злісні енергії, які можуть напасти на мене. Нехай твоя сила допоможе мені вистояти перед обличчям негараздів і піднятися над будь-якою шкодою, спрямованою на мене.

Архангеле Михаїле, я вірю в твій непохитний захист і прошу тебе, щоб ти опікувався і моїми близькими, захищаючи їх від впливу чорної магії або будь-якої форми негативу.

В твоє ім'я, Архангеле Михаїле, я підношу цю молитву про захист від нападів чорної магії. Захисти мене, веди мене і будь моїм опікуном у часи духовної війни.

Коли молитися: Ви можете читати цю молитву про захист від нападів чорної магії до Архангела Михаїла щоразу, коли відчуваєте, що стикаєтеся з негативними енергіями або злими намірами, або вразливі до них, і потребуєте його допомоги та захисту. Вона особливо доречна в моменти духовної кризи або коли ви відчуваєте присутність злих сил.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою