Подробицями другої вагітності модель поділилася в своєму інстаграмі.

Нині Даша знаходиться на 5 місяці вагітності, весь цей час вона уміло це приховувала від шанувальників.

«Термін 20 тижнів, а то і більше. Взагалі насправді я хотіла приховати цю вагітність і потім як народити дитину розповісти про це. Напевно через це я не дуже вела соцмережі певний час»,- зізналась модель.

Даша уточнила, що вони не планували другу дитину з Максимом. Принаймні в найближчий час.

«Коли дізналась в мене був шок. Я почала дзвонити чоловіку. Він тоді не взяв слухавку і я одразу позвони мамі. Ревіла десь хвилин 20 точно. Я взагалі вважала, що наважусь на другу дитину, коли Аріана піде в школу. Ми це обговорювали з чоловіком. Він був згодний, що зараз тема другої дитини відкладається. Все дуже не стабільно і Аріана дуже активна, ми з нею дуже втомлюємось. Тим паче я тільки почала знов працювати на американському ринку. Постійні клієнти в Європі»,- розповіла дружина екс холостяка.

Макс Михайлюк та Даша Хлистун
Макс Михайлюк та Даша Хлистун

Також вона розповіла, де вони зараз проживають з Михайлюком. Уже більше ніж пів року вони живуть в Канаді.

Щодо статі дитини Даша заявила, що для неї немає значення стать немовляти. В першу вагітність їй здавалося, що буде хлопчик, а народилася донечка.

У свою чергу Макс Михайлюк переконаний, що друга дитина буде також дівчинка.

«Макс був в шоці також. Але щасливий. Його не так як мене налякала ця вагітність»,- написала Даша.

Дівчина також розповіла, що мала наміри позбутися дитини, однак чоловік переконав цього не робити.

«Напевно через нього я перестала думати про переривання. Ми з ним довго обговорювали. Домовилися. Я впевнена, що на цей раз допомагати він буде більше»,- з надією написала Хлистун.

Поділилася вона і реакцією молодшої доньки Аріани. Нині дівчинці 2 роки.

«Аріана в курсі. Але вона взагалі не розуміє поки що. Єдине, її вже не влаштовує, що у тата буде ще одна дитина»,- з посмішкою розповіла Даша.

Хлистун також розповіла, що планує народження дитини в Канаді. За показаннями лікарів на неї чекає кесарів розтин. Перші пологи також були в Даші з хірургічними втручаннями.

Відзначимо, що Михайлюк та Хлистун одружилися в 2021 році, через декілька місяців після народження доньки.

Сам Михайлюк став відомим після участі у шоу «Холостяк», де він обрав собі в пару Дашу Ульянову. Однак пара швидко розбіглася. За словами, Ульянової все через те, що Максим мав інтимні стосунки на проекті з однією з учасниць.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою