Популярна співачка Ганна Трінчер випустила спільну пісню із Васею Демчуком (DEMCHUK), яка називається "Цілуй". До релізу кліпу було зроблено досить пікантну фотосесію, де парочка пристрасно обіймалися, трималися за руки і мало не цілувалися.

Анна Трінчер та DEMCHUK
Анна Трінчер та DEMCHUK

У кадрі Ганна з'явилася в ефектних міні-сукнях червоного і чорного кольорів з значним декольте, її партнер по дуету був одягнений у чорні штани, білу футболку і бомбер, що переливається, який потім замінив на шкіряну жилетку.

Анна Трінчер та DEMCHUK
Анна Трінчер та DEMCHUK

Анна Трінчер та DEMCHUK
Анна Трінчер та DEMCHUK

У коментарі до композиції артисти кажуть, що пісня «Цілуй» про ті відчуття палкої закоханості, яка виникає на початку стосунків:

"Це вибухова суміш емоцій, яка потрапляє в кожну клітинку. Вона про ті найгарячіші стосунки, коли у вас все тільки починається", – каже Трінчер.

Анна Трінчер та DEMCHUK
Анна Трінчер та DEMCHUK

Щойно пісня з'явилася на YouTube, шанувальники відразу почали її коментувати. Багато хто був у захваті від нового дуету.

«Не можу зупинитись слухати цю пісню», «Відмінний дует. Чекаю наступних кліпів», «Неймовірне поєднання голосів», «Така ніжна і чуттєва тут Ганна»,- писали захоплені шанувальники.

Нагадаємо, що напередодні скандальний блогер оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов у новому випуску авторської програми на YouTube повідомив, що чоловіка Трінчер – блогера Олександра Волошина "спалили" на сайті знайомств. Як це було дивися тут.

«У нас у сім'ї сталася біда…»: чоловіка Трінчер «спалили» на гарячому – вже не відкрутиться

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою