Іронічну відповідь Потап дав в одному із коментарі шанувальнику, який прокоментував його чергову світлину в інстаграм.

Зокрема, від початку повномасштабної війни Потапа називали втікачем, адже в перші дні війни вій виїхав за межі України, де пробув більше року. Однак нещодавно він повернувся на батьківщину, де його активно хейтять як шанувальники, так і деякі колеги по сцені.

Під новим фото, яке він підставив під свій трек “Шлях додому” історія з незручними питанням для виконавця продовжилась.

Так, один із коментаторів запропонував написати петицію, щоб Потапа не відправили на фронт.

“Підпишемо петицію, щоб Потапа не відправляли на фронт, бо він нам всім потрібен в Тилу ! Нехай працює сам як співак та продюсує інших !) Всі повинні бути «на своїх місцях» !!!”, - йдеться в коментарі.

Потап зібрався в армію
Потап зібрався в армію

На, що Потап відповів, що ніяких петицій не потрібно, якщо його призивають, то він просто іде. Репер наголосив, що він чоловік і це обов’язок, а поки він робить, що вміє найкраще.

Крім цього, були і інші коментарі, переважно із хвилею хейту, на які репер звісно ж спокійно реагував.

Наприклад, “Швидко до Дому !)) В Хату !))) Чекаємо !!! Ура !!! Життя знов розквітає !!!)

Чекаємо в Рідній Державі !)) Якого хера було тікати ?) тільки опозорився…!)) Навіть Настя лазе під снарядами , ми все бачимо ..!))) Слава Україні !)”.

Потап відповів: “тікають ті хто від чогось біжить, я - працюю, працював і буду працювати по всьому світу, хочете ви - не хочете, називайте це як хочете. Це ваші проблеми”.

Відзначимо, що декілька днів тому в мережі з’явилася інформація, що Потап разом зі своєю дружиною Настею Каменських виїхали за кордон. Через, що на репера знову навалилася хвиля хейту, мовляв, як він так вільно перетинає кордон.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою