Зрадниця Таїсія Повалій, поскаржилася на понівечене обличчя старими інʼєкціями. Їй ввели препарат, який не розсмоктується і схоже "зрісся з м'язами".

Так, нещодавно горе-співачка розповіла в інтерв'ю російським ЗМІ всю правду про стан шкіри обличчя. Таїсія зізналась, що їй ввели біополімерний гель, який не розсмоктується, через що її обличчя перекосило.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

"Тоді ще не було нинішніх, сучасних засобів, наприклад, гіалуронової кислоти. Але з'явився цей гель. І ми всі дружними рядами пішли його колоти. А він не розсмоктується. Але тоді ми про це не знали", - поскаржилася Повалій.

Тепер же в неї помітно одна щока більша за іншу, що 60-річна Повалій намагається приховати гримом, бо ситуацію не може виправити навіть хірург. Хоча раніше Повалій активно показувалась в Мережі без агресивного макіяжу.

"Він у мене з часом зрісся з м'язами. Прибрати його тепер неможливо. Ось так і живу. Це все видно: ліва щока у мене більше правої. Я вже пристрастилася і вирівнюю цю ваду за допомогою гриму. Доводиться трохи довше робити макіяж", - поділилася співачка.

Тепер путіністка рідше ходить до косметолога і використовує лише перевірені засоби. Повалій планує влаштувати на росії великий концерт на честь свого 60-річчя.

Нагадаємо, Співачка Таїсія Повалій з перших днів повномасштабного вторгнення перебігла на бік Кремля. У Росії вона активно виступає на пропагандистських концертах та вихваляє російського диктатора.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Так, 19 вересня вона виступила на концерті на росії, де співала українську пісню "Ти ж мене підманула" разом з Кубанським козачим хором, яким керує путініст Віктор Захарченко. При цьому концерт "пісні руського міра" приурочили до дня святкування окупації деяких українських територій.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою