Як відомо, після початку війни в Україні зірка 1+1 провідна Лідія Таран разом із дочкою-підлітком переїхала до Франції. Іноді знаменитість виходить на зв'язок і розповідає про те, як протікає її нове життя. Варто зазначити, що майже за два роки перебування за кордоном, Лідія та Василина дуже змінилися.

Так, напередодні знаменитість оприлюднила своє нове фото. У кадрі 46-річна Таран знялася сидячи в кафе прямо на площі, куди прийшла випити капучіно з краусанами. На ній був стильний об'ємний светр у смужку, але більше уваги привернула її нова стрижка. Як розповіла в коментарі Таран, останнім часом у неї сильно «посипалося» волосся, і їй довелося його коротко обрізати.

Лідія Таран
Лідія Таран

«…достриглася до каре 💇‍♀️ Тільки зараз відростає нове покращене волосся. Отже, ще раз переконуюсь – хороші вітаміни в наш час – це щоденна необхідність»,- написала Лідія.

У Мережі відразу з'явилися коментарі. Багато відзначили, що з новою стрижкою їй дуже йде.

Нагадаємо, що 5 жовтня, на своїй сторінці в Instagram Лідія Таран оприлюднила пост, де зворушливо привітала свою дочку із 16-річчям. У кадрі сама Ліда та її дочка, яка вже встигла перефарбуватись у брюнетку.

Лідія Таран зі своєю дочкою Василісою
Лідія Таран зі своєю дочкою Василісою

Нагадаємо, що напередодні стало відомо про батька дочки Таран. Куди пропав Андрій Доманський: де ховається скандальний ведучий і чому не виходить на зв'язок

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою