Продюсер Олена Мозгова, яка є єдиною дочкою легендарного музиканта та композитора Миколи Мозгового, жорстко розкритикувала популярного українського виконавця SHUMEI та звинуватила його у порушенні авторських прав.

Олена Мозгова з батьком
Олена Мозгова з батьком

Після того, як їй надіслали відео, на якому 21-річний артист на концерті виконав хіт її батька "Мінає день, минає ніч", Олена вибухнула гнівним постом у Facebook, де не лише заявила про свої авторські права, а й розкритикувала саме виконання пісні.

Співак SHUMEI
Співак SHUMEI

«Прислали відео, питають, чи я давала права на виконання… По-перше, ні, не давала. Не знаю, хто це, але молодому поколінню видно не говорили, що кожна пісня має авторські права і для публічного виконання їх потрібно отримати... по-друге.. ніколи не розуміла, навіщо співати те, що недосяжно для твоїх вокальних можливостей.. як говориться "не по Хуану сомбреро" 🙄" - обурилася продюсер.

Коментар від артиста поки що не надходив.

Продюсер Олена Мозгова багато років веде сторінку у Facebook, де розповідає про життя, а також висловлює свою думку на різні злободенні теми. Іноді в мікроблозі знаменитості з'являються архівні фотографії. Так, напередодні Мозгова показала, якою була модницею понад 30 років тому.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою