Останнім часом Софія Ротару практично не виходить на зв'язок – не дає інтерв'ю, не спілкується із шанувальниками через соцмережі, а лише реагує на страшні події війни у ​​своєму Instagram, публікуючи у «сторизі» кадри руйнувань мирних міст зі співчуттями. В результаті навколо її імені з'являється безліч чуток та припущень і насамперед це стосується її місцезнаходження. Багато Рос ЗМІ стверджують, що Ротару з родиною виїхало закордон і перебуває в Італії, проте, як з'ясувалося, весь цей час артистка була в Україні.

Софія Ротару в Італії
Софія Ротару в Італії

Про це розповіла її рідна сестра Ауріка Ротару в інтерв'ю OBOZ.UA. За словами співачки, Софія Михайлівна проживає у своєму заміському особняку в елітному селищі П'ятихатки під Києвом разом із сином – Русланом Євдокименком.

Софія Ротару із сином Русланом
Софія Ротару із сином Русланом

«Соня – під Києвом, у своєму будинку, як завжди. Син Руслан – з нею. Так було і раніше – вони живуть там усі разом, як у минулі роки», – розповіла Ауріка.

Софія Ротару із сестрою Аурікою
Софія Ротару із сестрою Аурікою

Софія Ротару із сім'єю
Софія Ротару із сім'єю

Зазначимо, що замістом у Ротару є гарний триповерховий будинок з панорамними вікнами, з великою територією з садом, альтанкою та гостьовим будиночком.

Нагадаємо, що напередодні Софія Ротару приїжджала на Байковий цвинтар у Києві, щоб відвідати могилу свого покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, який помер 21 рік тому.

76-річна Ротару несподівано засвітилася на цвинтарі у Києві (фото)

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою