Продюсер Олена Мозгова багато років веде сторінку у Facebook, де розповідає про своє життя, а також висловлює свою думку на різні злободенні теми. Так, напередодні знаменитість жорстко поставила на місце одного з молодих українських співаків, котрий без дозволу виконує на концертах легендарні пісні її отця Миколи Мозгового, тим самим порушує авторські права. У коментарі Олена висловила ще одну вагому претензію. Що ще обурило продюсера, читай тут .

А сьогодні, 24 жовтня, Олена оприлюднила новий пост, де показала свій щоденний ранковий ритуал. На фото 49-річна Мозгова позувала з філіжанкою кави і, як пояснила, у спокійній обстановці планувала свій день.

Олена Мозгова
Олена Мозгова

«Ранкова кава… Дуже люблю цей ритуал. Це час, коли думається і планується легко та ефективно. Як каже мудра приказка, "ранок вечора мудріший", і це так. Хорошого всім дня», – написала Мозгова.

Олена Мозгова показала свій щоденний «ранковий ритуал»
Олена Мозгова показала свій щоденний «ранковий ритуал»

Нагадаємо, що Олена Мозгова дуже любить готувати. Іноді вона ділиться з шанувальниками своїми рецептами. Мозгова показала, що готує молодому чоловіку Аксельроду та дочки Соломії – рецепти зіркового сніданку, обіду та вечері

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою