Олена Мозгова – мама трьох дочок, проте останнім часом у її соцмережах можна побачити лише молодшу, народжену у шлюбі з третім чоловіком – співаком Девідом Аксельродом.

Альона Мозгова та Девід Аксельрод із дочкою Соломією
Альона Мозгова та Девід Аксельрод із дочкою Соломією

Так, напередодні знаменитість оприлюднила у Facebook свіжу фотографію 8-річної Соломії. Дівчинка була знята сидячи на лавочці в синьому жакеті з білою окантовкою. Її волосся було заплетене в косу.

Дочка Альони Мозгової та Девіда Аксельрода
Дочка Альони Мозгової та Девіда Аксельрода

"Діти - найпрекрасніше диво на Землі", коротко підписала портретний знімок молодшої дочки Мозгова.

У Мережі тут стали коментувати: «Яка вродлива дівчинка», «Татава і мамина радість», «Неймовірно вродлива дівчинка», «Мамині риси обличчя», «Чарівна дівчинка».

Нагадаємо, що Соломія – єдина дитина українського співака Davidа Axelrodа. А от Олена Мозгова також має дорослих доньок - Євгена від співака Олександра Пономарьова та Зоя від першого шлюбу. Зазначимо, що продюсер рідко показує їх, проте одного разу на сторінці у Facebook Мозгова опублікувала фото з усіма своїми дівчатками.

Олена Мозкова з дочками

«Мої перлинки 🥰 ps потрібно вже якусь світлину фотографію всім разом зробити)) після Перемоги зберемося все в одному місці і обов'язково зробимо 🫶», - написала Олена в коментарі.

Як виглядають доньки Олени Мозгової: усі троє від різних чоловіків (фото)

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою