У житті Ірини Білик було багато чоловіків. Тільки офіційно артистка виходила заміж три рази, з двома коханими вона жила в цивільних шлюбах і це не рахуючи її численних романів, про які співачка вважає за краще мовчати.

Ірина Білик
Ірина Білик

Так, сьогодні, 24 жовтня, один із колишніх чоловіків Білик – хореограф та танцюрист Дмитро Дікусар відзначає свій 38-й День народження. Однією з перших його привітала Ірина Білик, яка у коментарі під постом, де зірковий воїн (нагадаємо, що з початку повномасштабної війни хореограф служить у лавах ЗСУ), звертається до українців, коротко написала:

«З днем ​​народження кращий із найкращих!».

До привітань приєдналися й інші зірки: «Багато літа діма! З Днем народження!!»,- написав продюсер та ведучий Юрій Горбунов. «Дімо, дорогий наш, чоловічий, неповторний! З твоїм днем, сонечко! Вхиляємося і дякуємо! «Дякуємо тобі! Дуже дуже! З днем народження», - зірка «ДизельШоу» Вікторія Булітко. «З Днем Народження, найкращий! Хай всесвіт дарує захист!» – співак Melovin. «Діма спасибі тобі, неймовірно пишаюся! 🙌 Бережи собі і хай Бог тобі береже! З днем народження! 🇺🇦», - колега по цеху - танцюрист та хореограф Євген Кот.

Нагадаємо, що Дмитро Дікусар був одним із найяскравіших захоплень Ірини Білик. Познайомилася запальна пара на проекті "Танці із зірками -2", після чого розповзлися чутки про їхній роман. Ірина та Дмитро навіть зіграли весілля у Бразилії.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар
Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Сам Дікусар в одному з інтерв'ю зізнавався, що спочатку у нього до знаменитої артистки не було почуттів, але харизматична жінка розпалила в ньому пристрасть. Вони були разом три роки, але потім Дікусар пішов від Білик. Зазначимо, що колишнє подружжя досі підтримує зв'язок і іноді спілкується у соціальних мережах.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар
Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Дмитро Дікусар у свій День народження вийшов на зв'язок: «Повернуся лише після перемоги…»

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою