Вже багато років через чоловіка – мільярдера пакистанського походження Моххамада Захура, Камалію називають найбагатшою співачкою в Україні. Щоправда, навесні цього року артистка приголомшила шанувальників новиною, що розлучається з мільярдером. У коментарі сайту ТСН.ua співачка розповіла, що переживає непростий період свого життя і коли настане час вона все розповість, а поки вони з чоловіком підтримують один одного і продовжують спільну роботу, а також піклуються про спільних дітей.

Камалія з чоловіком та дітьми
Камалія з чоловіком та дітьми

Так, напередодні Камалія відправила дочок - Мірабеллу та Арабеллу із чоловіком до Лондона, а сама залишилася в Україні.

Камалія зворушила до сліз кадрами прощання з дочками, яких колишній чоловік забирає за кордон: «Це дуже боляче»

Про все, що відбувається у житті, співачка із задоволенням розповідає у Instagram. Так, днями найбагатша співачка України показала свого відданого «друга», який разом із нею залишився в Україні – вівчарку на ім'я Брайс. На відео артистка демонструє, як домашня улюблениця виконує її команди.

У Мережі відразу з'явилися коментарі. Багато хто відзначив, що собака в артистки дуже розумна і красива. Багато компліментів здобула і сама Камалія, проте деякі шанувальники попросили її наступного разу розмовляти українською мовою.

А що ти скажеш із цього приводу?

З меню мільйонерів: найбагатша співачка України приготувала свій улюблений салат – без надмірностей

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою