Сольну карʼєру SHADU розпочала у 2021 році. Нещодавно артистка презентувала англомовну пісню "Rollercoaster" про взаємопов'язане кохання. Спеціально для Clutch співачка розповіла, що думає про поняття "топ" і "ешелон артистів".

"З початку війни для мене питання ешелонності артиста відпало автоматично. Кожен із нас нарешті стали просто людьми, волонтерами та зникли усі совкові судження щодо поділу артистів на 1/2/3. Головне щоб в артиста була своя аудиторія, а те в яких масштабах це вже питання часу та наполегливості. Вірю, що у нас буде американська система і не буде подібних поділів", - зізналася SHADU.

Разом з тим співачка розповіла про свою нову пісню "Rollercoaster"

"Мені дуже близька ця пісня, тому що я колись пережила схожі стосунки, де кожен новий день був непередбачуваним - сьогодні мене любили, а завтра ненавиділи! Після розриву цих стосунків я довго не могла прийти до тями, просто лежала і плакала цілими днями, і навіть були думки про самогубство, настільки мені було погано без цієї людини! Але згодом я зрозуміла, що бути з ним - це теж самогубство. Досить мудро з мого боку. Але мені довелося попрацювати над собою і своїми думками на довгу перспективу, перш ніж я почала рухатися далі по життю", - коментує співачка.

Попередні роботи співачки були і залишаються на вершинах світових хіт-парадів.

"Я радію кожному новому Shazam, кожному новому плейлисту, кожному новому чарту) Тому що моя головна мрія - щоб моя музика знаходила відгук у серцях! Щоб її слухали! Чарти для мене - не марнославство, а показник того, що я на правильному шляху», - додає артистка


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою