Нещодавно співачка Аліна Гросу, яка до війни мала бурхливий роман з російським актором Романом Полянським, почала натякати, що в її житті з'явився новий чоловік. На відео, яке з'явилося в мікроблозі, вона зняла моменти їхньої спільної прогулянки Лос-Анжелесом, а сьогодні співачка відкрито зізналася, що закохана.

Гросу засвітилася з новим коханим – а може, це Полянський?
Гросу засвітилася з новим коханим – а може, це Полянський?

Мало того, новий коханий з'явився разом із Аліною в одному кліпі. Зйомки на пісню «Сумую» проходили на знаменитому пірсі Санто-Моніка в Лос-Анджелесі, який свого часу став локацією для зйомок всесвітньо відомих фільмів, таких як "Титанік", "Форрест Гамп", "Містер Бін" та інші.

Гросу представила публіці свого нового коханого
Гросу представила публіці свого нового коханого

У коментарі артистка зізналася, що матеріал до відео було взято з її особистого архіву.

«Це був один із рідкісних днів, коли нам вдалося романтично провести час. Зізнаюся, ми тоді вперше дозволили собі вийти на таку прогулянку. По-перше, зараз не дуже доречно. По-друге, в обох багато роботи. Але, це була особлива дата для нас і тому вирішили зустріти її по-особливому. Вся романтика у простоті: у цінності спільного вечора, в обіймах, поглядах, навіть дитячі атракціони піднімають настрій», – розповіла Гросу.

Гросу представила публіці свого нового коханого
Гросу представила публіці свого нового коханого

Також артистка зізналася, що всі кадри в новому кліпі було знято на телефон, який був прикріплений до голови коханого.

«Ми зробили так, щоб у людини, яка дивиться, було відчуття, що вона поруч зі мною. Улюблений спеціально для цього знімав телефоном із висоти очей. Для цього телефон кріпили йому на голову. До речі, потрібно уважно дивитися відеороботу, тому що, незважаючи на те, що мене знімав хлопець, можливо, в якомусь відображенні ви побачите його», - заінтригувала Аліна.

Зазначимо, що протягом усього відео у кадрі постійно з'являється чоловіча рука, а також можна помітити, що Гросу дивиться на коханого знизу вгору, звідки можна зробити висновок, що новий наречений артистки високого зросту.

«Наші стосунки я відкривати не хочу, але зараз я закохана та бажаю поділитися своїми почуттями з шанувальниками», – розповідає Гросу.

Дивись відео:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою