Популярна українська актриса Наталка Денисенко активно розвиває свій мікроблог в Інстаграм та розповідає про своє життя.

Це стосується й сумних новин.

Так, артистка показала, що опинилася під крапельницею. Здоров'я знаменитості похитнулося, проте лікування дає позитивні результати, і їй стає кращим.

"Ну я так поки що... Але аналізи показують, що динаміка позитивна. Тому я рада і крапельниці", - поділилася знаменитість.

Денисенко під крапельницею
Денисенко під крапельницею

Нагадаємо, що 9 жовтня Наталка розповідала про те, що захворіла. У неї почався кашель і піднялася висока температура. Однак незважаючи на погане самопочуття, артистка все одно виходила не сцену, щоб не зривати виставу і радувати глядачів.

Нагадаємо, що раніше Наталія Денисенко розповіла про те, як з початку війни змінився її чоловік – актор Андрій Федінчик, який у складі ЗСУ захищає Україну від російських окупантів. "Іноді думаю, що після завершення війни мені потрібно буде заново знайомитись зі своїм чоловіком", - говорила вона.

Нагадаємо, що Наталія Денисенко активно займалася благодійною діяльністю на початку повномасштабного вторгнення Росії до України, щоб зібрати кошти на медичну допомогу постраждалим цивільним та військовим.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою