Попялярна українська шеф-кухар та суддя "МайстерШеф" Оля Мартиновська розповіла в інтер'ю про брата з Криму, який зараз воює на боці російських окупантів.

Сім'я намагалася відкрити родичу правду про те, що насправді відбувається, і як його обманює кремлівська пропаганда. Однак той залишився непохитним.

Ольга Мартиновська
Ольга Мартиновська

"Спочатку тато мій щось там дзвонив, писав, намагався докричатися, що як так, одразу твоя бабуся живе, а ти, онук із Криму, на неї випускаєш ракети. Але потім зрозуміли, що немає сенсу витрачати на це якісь емоції, сльози, час на обговорення", - розповіла кулінар в інтерв'ю Аліні Доротюк.

У результаті всі спроби донести правду до чоловіка виявилися марними, тому сім'я просто не спілкується з людиною, яка несе горе українцям.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що легендарна трійка суддів "МастерШеф" – Ольга Мартиновська, Ектор Хіменес-Браво, Володимир Ярославський – багато часу проводять разом поза камерами. Ользі часто приписують роман із Ярославським, проте обидва кажуть, що єдине, що пов'язує – міцна дружба.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою