Три місяці тому українська співачка Michelle Andrade запустила свій YouTube-проект – «Юр нот елоун».

У цьому подкасті Michelle з подругою Аліною Гисевою і запрошеним гостем спілкується на різноманітні теми та ділиться переживаннями, про які вголос говорити не прийнято.

За лаштунками Improv Live Show, яке щосереди о 20:00 показує Новий канал, знаменитість вперше розповіла, як усе почалося.

«До мене на сніданок прийшла Аліна й запропонувала робити подкаст. Я одразу погодилася! Здається, що сталося якесь диво, – каже артистка. – Хотіла ділитися з людьми своїми історіями. І ними ж допомагати дівчатам ставитися інакше до неприємних ситуацій у житті. Ось сталося щось «не дуже», то подивіться на це з іншого боку. Але спершу в мене був страх – вийде чи ні… Чи прийдуть люди, яких ми запросимо… Та зараз це зникло! Ми відзняли перший сезон з 12-ти випусків, де говорили про все! Трансформації, страхи, досвід у різних сферах життя, про колишніх. Вийшло дуже прикольно, як на мене! І всі гості одразу ж погоджувалися на зйомку»

Michelle Andrade розповіла про таємницю, яку давно приховувала від шанувальників
Michelle Andrade розповіла про таємницю, яку давно приховувала від шанувальників

Michelle Andrade каже, що в процесі створення свого проекту не відчуває особливих труднощів.

«Найскладнішим у створенні подкасту для мене було просто стартувати, – каже дівчина. – Я в житті давала багато інтерв’ю. Але, зізнаюся, завжди хотілося просто співати і щоб мене не чіпали. А тут же потрібно розповідати особисті історії, переживання. І мені це сподобалось! А ще це класно тим, що люди дивляться на тебе по-іншому. Буває, думають, що все так легко дається в житті, бо ти просто красива. Та насправді це взагалі не так. І мені хочеться ділитись моїм досвідом».

Дивіться Improv Live Show з Michelle Andrade та POSITIFF 18 жовтня о 20:00 на Новому каналі! Імпровізувати з зірками будуть Валентин Міхієнко, Володимир Шумко та Ірина Гатун. Ведучий шоу – Олександр Педан.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою