Два роки тому продюсер Юрій Горбунов став двічі татом. Тепер разом із дружиною Катериною Осадчою вони виховують двох синів – 5-річного Івана та 2-річного Данила. А нещодавно Горбунов зізнався, що батьківство кардинально змінило його.

Так, напередодні продюсер оприлюднив фотографію, на якій позував разом із молодшим сином. Хлопчик лежав на батькові і ніжно обіймав його, коли Юрій з розчуленням дивився на камеру.

Юрій Горбунов із молодшим сином
Юрій Горбунов із молодшим сином

«Мною завжди керували амбіції, нові виклики та цілі, яких я прагнув і досягав. Сьогодні я продовжую бути собою, люблю свою роботу та продовжую створювати нові проекти, але всередині мене дещо змінилося! Хоч би де я був, на зйомках нового проекту, чи їду за кермом на благодійний концерт, кожна вільна хвилина мого часу наповнена думкою про дітей. А що вони там роблять? Чи все у них добре? І в цей момент, на обличчі з'являється безглузда, але щира усмішка)», - пише Горбунов.

Як змінився продюсер Юрій Горбунов із появою дітей
Як змінився продюсер Юрій Горбунов із появою дітей

Далі він зізнається, що ніколи б не подумав раніше, що з появою дітей він стане настільки залежним від них. А після проведення часу з сім'єю його переповнюватиме енергія та мотивація на нові звершення.

Юрий Горбунов и Катя Осадчая
Юрий Горбунов и Катя Осадчая

«Це слабкість, чи навпаки, те, що робить нас сильнішим?», - зрощує у передплатників Горбунов.

Відповідь не змусила довго чекати: «Це не слабкість. Це справжнє батьківське почуття справжнього чоловіка. Це мій погляд. ❤️❤️», «Діти – наші крила, наша сила», «Діти – це найчарівніші створіння! Природно, що з появі дітей фокус змінюється, вони- найголовніші. Люблю дітей! Своїх і не лише! Дай Бог їм довгого та щасливого життя під мирним небом України!»,- писали шанувальники.

А що ти скажеш із цього приводу?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою