З перших днів повномасштабного вторгнення фронтмен рок-гурту O.Torvald Євген Галич пішов на війну добровольцем.

Євген Галич згадав, як лідер гурту «Скрябін» весь час допомагав на фронті
Євген Галич згадав, як лідер гурту «Скрябін» весь час допомагав на фронті

У програмі «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» музикант зізнався, що з початку війни він сильно змінився: «Я дійсно став іншим. Мені комфортніше бути більш закритим зараз. Я не знаю, як відбувається моє перевтілення на концертах, але не думаю, що щось змінюється. Мені подобається фокусуватися на тому, щоб грати і співати. Просто раніше це був справжній рок-н-рол: алкоголь, веселощі і так далі. Думаю, що такого точно більше не буде».

Також Євген Галич доволі тепло товаришував з Кузьмою і згадав кілька дуже емоційних історій з ним.

«Мені запам'яталася історія на одному з українських фестивалів — або Zaxidfest, або "Файне місто". Був чи то 2014-й, чи то 2015 рік. Ми сиділи в одному з готелів на трасі, неподалік від міста. Була така мальовнича природа. Ми сиділи, прийшов Кузьмич і сказав до мене: "А ну, малий, посунься". Він сів, а я питаю, чи він буде їсти. Він сказав, що в нього своя дієта і попросив два світлих. Йому принесли два пива. Я запитав, що це за дієта така, а він: «Я не їм, я п'ю». Одне пиво він віддав мені, а інше лишив собі. Ми почали пити, а йому постійно телефонували волонтери або меценати — потік дзвінків. А потім він пішов, я допив своє пиво, а він не зробив жодного ковтка. Стакан так і лишився стояти повним через те, що йому постійно дзвонили, він весь свій час допомагав. Я не впевнений, що йому потрібно було б іти добровольцем. Мені здається, що він би колосально підтримав би країну своїми мотиваційними роликами, історіями та меседжем. Точно зробив би багато для забезпечення, бо в Кузьми були зв'язки», - прокоментував співак.

Кузьма
Кузьма

Наостанок Євген Галич попросив для свого батальйону лише одного – зброї: «135-й батальон потребує зброї. Чи навіть броні! Цього буде достатньо, якщо ви хочете, щоб наші хлопці билися, як тигри. І дайте нам Євросоюзу. Ми будемо захищати весь Євросоюз»!

Євген Галич згадав, як лідер гурту «Скрябін» весь час допомагав на фронті
Євген Галич згадав, як лідер гурту «Скрябін» весь час допомагав на фронті

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою