Подробицями акторка поділилася в подкасті Аліни Шаманської «Розлючена-Розлучена».

Відомо, що стосунки між Дарією та Олексієм почалися ще до війни. У 2021 році пара познайомилася у Єгипті. Вже згодом між ними спалахнули палкі почуття.

Все б нічого, але Петрожицька живе і працює в Україні, а її, тепер вже коханий, Олексій вже багато років живе та працює в Німеччині.

Однак це не стало перепоною для їх стосунків. Коли почалася повномасштабна війна Дарʼя переїхала до Олексія. Тривалий час вони жили разом, однак акторка відчувала потребу повернутися на батьківщину.

Дарʼя Петрожицька
Дарʼя Петрожицька

Зараз Дарʼя та Олексій досі разом, а влітку 2023 років він навіть зробив їй пропозицію. Як це було акторка розповіла детальніше.

«Ми поїхали на відпочинок, який дуже давно планували. Це було цим літом. Я памʼятаю, що я була дуже втомлена, тому що в мене був проект і кожен день в Києві тривоги. А ми придумали собі такий відпочинок, не просто валятися на місці, а дивитися все. Декілька міст в Італії, і там походити, і там екскурсію. Він там вибудував цілий план як це все. Я памʼятаю відчувала себе трішки винною, за те, що я, нібито не зацікавлена, що все робить він. Але я так люблю, коли це робить він, тому, що це для мене якась романтика. Ми були в Венеції, я памʼятаю, що це був вже останній наший день і для мене Венеція це взагалі якась романтика -переромантика. І я памʼятаю, нам треба покататися на гондолі. Ну як же ж, обовʼязково треба. Це супер дорого. Я кажу, може давай зберемось, можна на 5 людей розділити, ми там якось, з кимось. Він каже, ні, ні, ні. Це треба, щоб самі.

Я памʼятаю цей момент, ми їдемо на цій гондолі, у мене брудна голова і панамка, шорти, якась майка. Це був такий день, коли ми вже такі замучені. І тут ми запливаємо, якась така вуличка, де взагалі нікого немає, і цей гондольєр починає співати, просто, щось собі під ніс. Я подумала такий романтичний момент як з книжок. І тут Льоша мені каже, сідай, поки пуста вулиця я тебе сфоткаю. Я лізу на ту табуретку, повертаюся, а він стоїть. І я така: ти серйозно?»-, розповіла Петрожицька.

За її словами, вона звісно хотіла, щоб це сталося, однак момент був дуже неочікуваний. Безумовно вона була дуже щасливою.

Нині акторка живе на дві країни. Як буде далі поки не знає. Але те, що Олексій її людина це точно. Вона в цьому впевнена.

Також акторка трішки розповіла подробиць про свого коханого, якого ретельно приховує.

Олексій родом з Харкова. Батьки і досі живуть в Україні разом з братом. За словами Дарії, він аналітик і як людина, і в професії. Однак ким саме працює чоловік вона не розповіла.

Після виходу підкасту Петрожицька опублікувала спільні знімки з Олексієм, вчергове заінтригувавши шанувальників його виглядом.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою