Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна висловила свою думку щодо виступу своєї колеги та подруги Олі Полякової на скандальному весіллі екс-прокурора Ростислава Ільницького та колишньої співробітниці ДБР Роксолани Москви у Львові.

На весіллі окрім Полякової, також виступали та брали участь такі знаменитості, як Олександр Пономарьов та Дзідзьо, а тамадою був Григорій Решетник.

Єфросиніна повідомила, що старі схеми замовлення артиста зараз не актуальні, і слід ретельніше перевіряти для кого працюють виконавці.

Маша Єфросініна
Маша Єфросініна

"Так. Це новий урок для артистів. Раніше всім, як артистам, так і суспільству було все одно, хто де виступає. Або якщо не все одно, то принаймні ніхто нікого на вила не піднімав! Зараз обурення суспільства очевидно, часи бурхливі, тож так, артистам потрібно переглянути свої дії щодо факторів, що впливають на їх вирішення щодо того, де як, і для кого виступати. Старі норми вже не працюють", – сказала Єфросиніна.

Нагадаємо, що ситуацію прокоментувала й Оля Полякова. Вона зазначила, що її слід вважати Робін Гудом, який забирає гроші у поганих та віддає добрим. Подробиці у матеріалі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою