Український співак Віталій Козловський, який перебуває на службі в армії, публічно звернувся до свого колишнього продюсера Ігоря Кондратюка та запропонував йому гідно завершити конфлікт, який триває вже понад 10 років. Так, у своєму Instagram виконавець опублікував відеозвернення, де пропонує зустрітися особисто та все обговорити.

Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає у нього військову зарплату
Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає у нього військову зарплату

«Давайте будемо прикладом гідного та людяного завершення співпраці, яка можлива між артистом та продюсером, а не уособленням ганебного срача. Якщо ваша мета – вирішити питання у правовому полі, захистити свої авторські права, отримати кошти в рамках рішень суду та припинити сварки, впевнений – ми домовимося та гідно покладемо цьому кінець», – каже Козловський.

Далі він пропонує зустрітися і укласти мирову угоду, яка складається з кількох пунктів:

«У моїй пропозиції світова складається з наступних кроків: зустріч та домовленість, сплата згідно з рішеннями суду кількома (3-4) платежами протягом двох років з урахуванням сьогоднішніх обставин у країні, вирішення питання щодо подальшого набуття прав на окремі пісні зі старого репертуару, ми Тиснемо один одному руки, вважаємо цей конфлікт вичерпаним і не повертаємося до нього ніколи більше», - запропонував артист.

Що відповість на це Кондратюк?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою